Kursy dla dzieci 🧒

Kurs Wiek Opis
Teddy Eddie START 2 – 3 lata

Kurs dla maluchów, który został przygotowany przez naszych specjalnie przeszkolonych lektorów. Język angielski wprowadzamy poprzez zabawę oraz pierwsze angielskie zdania i słówka: w piosenkach, historyjkach i wierszykach.

Kontakt ze szkołą
Teddy Eddie STANDARD 4 – 5 lat

Dzieci w przedszkolu poznają już pierwsze angielskie słówka. My idziemy krok dalej i prowadzimy lekcje w całości po angielsku. Dzieci dobrze się bawią słuchając wielu nagrań – bajeczek, wierszyków i piosenek, a słownictwo ćwiczą mówiąc pełnymi zdaniami.

Kontakt ze szkołą
Teddy Eddie ABC 5 – 6 lat

Jest to idealny kurs dla dzieci w zerówce – to mieszanka angielskiego dla przedszkolaków, czyli zabaw, ruchu i piosenek z angielskim dla dzieci, które poznają już literki i powoli uczą się pisać. Materiały dopasowaliśmy do małych uczniów, którzy są o krok od rozpoczęcia nauki szkolnej.

Kontakt ze szkołą
Teddy Eddie SCHOOL 6 – 7 lat

Na zajęciach dla dzieci w wieku szkolnym komunikację w języku angielskim przeplatamy odpowiednimi czytankami oraz zabawami i grami językowymi. Językiem, który obowiązuje podczas lekcji zarówno lektora jak i dzieci jest angielski, dzięki czemu ćwiczenia i zadania są tylko uzupełnieniem całego procesu nauki.

Kontakt ze szkołą
Savvy Ed 1 7 – 8 lat

Kurs dla uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, którzy kontynuują naukę języka obcego. Na zajęciach stawiamy na komunikację oraz płynne czytanie w języku obcym.

Kontakt ze szkołą
Savvy Ed 2 8 – 9 lat

Podczas zajęć na tym poziomie dzieci utrwalają poznany wcześniej materiał oraz stopniowo uczą się pisać w języku obcym. Rozmawiając i wykonując przyjemne ćwiczenia poprawiają swoje zdolności językowe.

Kontakt ze szkołą
Savvy Ed 3 9 – 10 lat

W trakcie tego kursu uczniowie łączą wcześniej nabyte umiejętności, czyli słuchanie, mówienie, czytanie oraz pisanie w języku obcym. Kierujemy uwagę dzieci na poprawność gramatyczną, aby ich zdolności językowe były na najwyższym poziomie.

Kontakt ze szkołą

Kursy dla młodzieży 👩‍🎓

Kurs Wiek Opis
JUNIOR 1 7 - 10 lat

Kurs dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z nauką języka. Podczas zajęć dzieci uczą się podstawowego słownictwa, rozwijają umiejętność rozumienia ze słuchu oraz budowania samodzielnych, prostych wypowiedzi.

Kontakt ze szkołą
JUNIOR 2 11 - 15 lat

Kurs dla nastolatków, podczas którego aktywnie pracują w małych zespołach. Zdobyta wcześniej wiedza pozwala na doskonalenie komunikacji językowej i budowanie zaawansowanych struktur gramatycznych. Ma to na celu naukę swobodnej rozmowy oraz przygotowanie do egzaminów Cambridge.

Kontakt ze szkołą
POWER ENGLISH Młodzież na poziomach od A2 do C1

Kurs dla nastolatków ze szkół ponadpodstawowych. Po wstępnej kwalifikacji (test oraz rozmowa z lektorem) uczniowie spotykają się na zajęciach dostosowanych do swojego poziomu zaawansowania. Ten etap edukacji daje uczniom przepustkę do swobodnego podróżowania, studiowania oraz tworzy podwaliny pod ciekawe perspektywy zawodowe.

Kontakt ze szkołą
MATURA & MORE Matura podstawowa i rozszerzona

Kurs przygotowuje młodzież do matury zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Na zajęciach skupiamy się nie tylko na prawidłowych strukturach gramatycznych, ale również stawiamy na komunikację, która jest niezbędna na egzaminie ustnym.

Kontakt ze szkołą

Kursy dla dorosłych 🧑‍💼

Kurs Poziom Opis
CITY LIFE for ADULTS Od A0 do C1

Kurs dla dorosłych, którzy potrzebują wzbogacić swoją wiedzę językową oraz chcących przełamać barierę językową. Zajęcia dostosowane są do wstępnego poziomu znajomości języka i odbywają się w kameralnych grupach. Na zakończenie kursu chętni mogą potwierdzić swoją wiedzę przystępując do egzaminów Cambridge.

Kontakt ze szkołą
CITY LIFE and BUSINESS Od A0 do C1

Kurs ten pozwala rozwijać komunikację językową przede wszystkim w pracy. Interaktywne zajęcia ukierunkowane na poznawanie słownictwa z zakresu m.in. zarządzania czy księgowości przygotowują do prowadzenia negocjacji, prezentacji oraz spotkań biznesowych.

Kontakt ze szkołą
YOUR CHOICE Zajęcia indywidualne

Nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie kursu, a uważasz, że zajęcia indywidualne będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Zgłoś się do nas – stworzymy kurs specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji językowych.

Kontakt ze szkołą